"Слух-сервіс"
лікувально-діагностичний центр

Слухові апарати Oticon

Преміум серія OticonОфіс Oticon

Oticon - світовий лідер з розробки та виробництва високоякісних, сучасних слухових апаратів!

Перший в Європі транзисторний слуховий апарат був створений саме фірмою Oticon ще в 1953 році.

Перший слуховий апарат Oticon

Сьогодні, Oticon пропонує величезну гаму слухових апаратів для всіх категорій користувачів. Передові технології які застосовують у розробці та виробництві слухових апаратів вже багато років допомагають поліпшити якість життя людей з порушеннями слуху!

Компанія Oticon

Компанія Oticon заснована у 1904 р. Гансом Демантом (Hans Demant). Ганс Демант знав про проблему слуху не з чуток, його дружина недочувала. Вона й надихала його на допомогу мільйонам людей з порушеннями слуху. Після смерті Ганса Деманта в 1910 році, його син, Вільям, продовжив сімейний бізнес. Слухові апарати на початку ХХ ст. продавалися у Копенгагені, Осло, Стокгольмі, Гельсінкі і Санкт-Петербурзі. Перший в Європі транзисторний слуховий апарат був створений саме фірмою Oticon в 1953 році. Це був найперший революційний крок у виробництві слухових апаратів.

У 1957 р. Вільям Демант і його дружина передали свою частку акцій Oticon в дар благодійному Фонду «Вільям Демант та Іда Емілі» на фінансування наукових досліджень для допомоги людям з порушенням слуху. Сьогодні розвиток технологій виробництва дозволяють Oticon практично щорічно випускати нові, революційні моделі слухових апаратів.

Oticon - світовий лідер з виробництва високоякісних слухових апаратів!

    Oticon - єдиний виробник слухових апаратів, що має власний потужний науково-дослідний центр Eriksholm, який проводить:
  • психоакустичні та аудіологічні дослідження.
  • клінічні дослідження.
  • міжнародний обмін досвідом за допомогою світової мережі досліджень.

У Eriksholm вчені працюють одночасно більш ніж з тисячею користувачів слухових апаратів з різних країн, що тестують нові розробки апаратів майбутнього. Продукція Oticon має найвищі світові нагороди за вироби медичного призначення. Штаб-квартира Oticon багато років перебувала в Копенгагені (Данія) в будівлі пивної компанії Tuborg. Проте успіхи останніх років і бурхливе зростання чисельності персоналу змусили компанію переїхати в нове сучасне просторе приміщення, площа якого становить 25 000 кв.м. Виробничі площі Oticon знаходяться у Тістеді (Данія).