"Слух-сервіс"
лікувально-діагностичний центр

Oticon Opn

Oticon Opn

Oticon Opn – перший в світі слуховий апарат з можливістю підключення до Інтернету!

слуховий апарат Oticon Opn

Насамперед, серія слухових апаратів Oticon Opn забезпечує своїм користувачам чистоту звучання у найскладніших акустичних ситуаціях. Унікальність слухових апаратів Oticon Opn полягає в можливості концентрувати увагу не тільки на найближчому співрозмовнику, а на будь якому джерелі звуку! А найголовніше, концентрація уваги на тому чи іншому об’єкті звучання не потребує зайвих зусиль та напруження!

Oticon Opn - слуховий апарат преміум класу

Якщо вірити людям які вже користуються слуховими апаратами Oticon Opn, до них звикати легко. Примірявши Oticon Opn, їх хочеться лишити собі негайно, а не повертати фахівцю з підбору слухових апаратів!

Oticon Opn - сучасний дизайн

Люди з вадою слуху також приділяють велику увагу дизайну слухових апаратів. Вони повинні не тільки комфортно та природньо звучати, а ще й бути максимально непомітними. Дизайн Oticon Opn не лишить байдужим нікого! Oticon Opn у будь-якому стилі (mini-RITE, або BTE 13 PP) виглядають вишукано та стильно. Слухові апарати будуть повністю непомітними, якщо підібрати їх під колір волосся.

Oticon Opn - пыдключення до iPhone

За допомогою мобільного додатку Oticon on app слухові апарати Oticon Opn легко підключаються до iPhone. Це дуже розширює можливості користувачів слухових апаратів Oticon Opn! По-перше, через iPhone можна керувати деякими налаштуваннями слухових апаратів (гучність, перемикання програм тощо), по-друге, через телефон слухові апарати підключаються до мережі Інтернет, а також до будь-якого пристрою, до якого під’єднується Ваш iPhone. Наприклад, це може бути бортовий комп’ютер сучасного автомобіля, або система розумний будинок, тощо.

Oticon Opn – ідеальний вибір для користувачів будь якого віку! Завдяки наявності алгоритму настроювання DSL v5.0 Oticon Opn може бути рекомендований навіть дітям.

  Opn 1 mini RITE:
 • Платформа Velox.
 • Для втрат слуху до 105 дБ.
 • 64 канали настроювання, завушний слуховий апарат з частотним діапазоном до 10 кГц.
 • Технологія Open Sound Navigator TM 1 рівня.
 • Просторовий звук Spatial Sound TM LX.
 • Захист мовлення Speech GuardTM LX.
 • Підтримка сприймання тихого мовлення Soft Speech Booster LX.
 • Сумісний з iPod, iPhone, iPad.
 • Містить дитячий метод налаштування DSLv5.0.
 • Батарея № 312.

До апарату індивідуально підбираються такі частини: Speaker unit та вушна вкладка (індивідуальна або стандартна).